logo przewodnik sudecki
logo horsky

Przewodnik Sudecki

Pilot Wycieczek

Damian Sadowski

tel. +48 661692613

logo przewodnik sudecki
logo małe

O mnie:

o mnie

    Parę słów o sobie sklecić. Rzecz to niełatwa!

Nazywam się Damian Sadowski. Od dziecka mieszkam w miejscowości Karpniki, położonej u podnóża Gór Sokolich w Sudetach Zachodnich. Z wykształcenia jestem magistrem geografii (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie), a z zamiłowania geologiem, przyrodnikiem, podróżnikiem, fotografem oraz od 2007 r. Przewodnikiem Górskim Sudeckim. Dodatkowo jestem również taternikiem jaskiniowym.

  Prywatnie tatą wspaniałej córeczki Michalinki.  Wykształcenie, miłość do gór oraz pasje, które czasem z uporem maniaka realizuję, stały się moim sposobem na życie…

Oprowadzę grupy zorganizowane, turystów indywidualnych, osoby niepełnosprawne, śmiałków i tych mniej odważnych! Chętnie pomogę w profesjonalnym tworzeniu programu wycieczek i pobytów. A gdy pogoda nie dopisuje, lub macie Państwo ochotę na łyk teorii – prowadzę prelekcje przyrodniczo–historyczno–geograficzne, bogato ilustrowane slajdami mojego autorstwa. A jeśli jeszcze niedosyt macie to i o energii w kamieniach szlachetnych drzemiącej jako dawny gwarek co nieco zdradzę.

 

Przewodnik Sudecki – nr leg. 32/LG/2007

 Pilot Wycieczek – nr leg. 74/2011

Damian Sadowski

© 2023 Damian Sadowski         Używam plików cookie!

logo małe