logo przewodnik sudecki
logo horsky

Przewodnik Sudecki

Pilot Wycieczek

Damian Sadowski

tel. +48 661692613

logo przewodnik sudecki
logo małe

 

Oferta:

Zajęcia z Pierwszej Pomocy

Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone są w trzech wariantach:

  • Pogadanka na temat aspektów udzielania pierwszej pomocy, w tym jak prawidłowo wzywać pomoc, wyposażenie apteczki i jak prawidłowo jej używać. Zajęcia praktyczne związane z resustycją krążeniową oraz jak prawidłowo używać AED. Czas trwania to ok 1 godziny.
  • Rozbudowane zajęcia z pierwszej pomocy obejmujące min.: podstawy udzielania pierwszej pomocy, ocena stanu poszkodowanego, resuscytacja krążeniowo- oddechowa, AED, urazy i krwotoki, zadławienia itp. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie ćwiczeń. Czas trwania ustalany jest indywidualnie.
  • Pogadanka na temat poszukiwań osób zaginionych oraz udzielania pierwszej pomocy w trudnym terenie. Pokaz sprzętu ratowniczego min. kamera termowizyjna, dron specjalistyczny, szperacze, specjalistyczny sprzęt medyczny. Czas trwania to ok 1 godziny.

Celem szkolenia jest wyrobienie odpowiednich postaw u dzieci i młodzieży oraz przygotowanie ich do natychmiastowego przeprowadzenia akcji ratunkowej w obliczu wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia poszkodowanego. Dzięki szkoleniu dzieci i młodzież uczą się jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, jak zadbać o bezpieczeństwo własne, jak prawidłowo reagować i wezwać pomoc.

 

Przewodnik Sudecki – nr leg. 32/LG/2007

 Pilot Wycieczek – nr leg. 74/2011

Damian Sadowski

© 2023 Damian Sadowski         Używam plików cookie!

logo małe